Недавно опубликовано

Depozite de anvelope

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Среднее
Oпыт:
Является преимуществом
Город:
За границей, Кишинёв

Описание вакансии

Angajator din Germania este în căutare de personal cu și fără experiență ce dețin pașaport european la depozite de anvelope.
Munca se desfășoară în încăperi din incinta depozitelor specializate.
Angajare legală,contract de muncă fără comision!

Atribuțiile de serviciu
1  Sortarea manuală sau automată a anvelopelor;
2  Încărcarea și descărcarea acestora;
3  Montarea anvelopelor pe jante;

Oferim:
1  Transport și cazare asigurate de angajator;
2  Asigurare medicală;
3  Program stabil de muncă 8-10 ore/zi;
4  Salariu motivant plus bonusuri lunare;

Pentru a afla mai multe detalii sună la numărul [показать номер]079-99-99-74.

<!--[endif]-->

Отправить резюме

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?