Недавно опубликовано

Recepționist(ă) Tenis Club

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Образование:
Высшее
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Esti o persoană cu inițiativă? Dinamica?  Iți place să lucrezi cu o echipă tânără ? Daca răspunsul este DA, te așteptăm în echipa noastră. Avem nevoie de tine!

ATRIBUȚII:

  • Întâmpinarea clienților și a vizitatorilor cu o atitudine caldă
  • Oferirea într-un mod amabil a informațiilor solicitate legate de serviciile clubului
  • Efectuarea de programări conform solicitărilor clienților
  • Încasarea contravalorii serviciilor

CERINȚE:

  • Studii de preferință superioare
  • Stagiu de munca minim 1 an
  • Personalitate flexibilă, energică, dorință de a învăța lucruri noi
  • Personalitate orientată spre client
  • Cunoașterea limbilor română și rusă, limba engleză va constitui un avantaj
  • Abilități de lucru la calculator (Microsoft Office)

CE OFERIM:

  1. Posibilitatea dezvoltarii carierei în cadrul unei uniuni de întreprinderi
  2. Training-uri specializate și dezvoltare profesională
  3. Salariu fix + bonus de performanță atractiv

Dacă doriți să fiţi unul din membrii echipei de profesionişti adevăraţi si stabili pe piaţă, să lucraţi cu plăcere şi să obţineţi o carieră profesională, nu ezitati sa ne expediati CV-ul cu foto la următoarea adresă: hr@acvila.md">hr@acvila.md  cu mențiunea Recepționistă pentru Tenis Club.

Отправить резюме

О компании

Acvila Grup's goal is to turn enterprises that are part of the association into world leaders in their respective fields. Perform this activity by continuous improvement of enterprise indictors.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?