Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Среднее специальное
Oпыт:
От 1 года
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Șef Direcție administrativă

Experiență: preferabil cel puțin un an de experiență în domeniu

Studii: medii de specialitate, superioare de licență, de master sau echivalente în domeniul economic, juridic, administrativ etc.

Responsabilități:

Asigurarea administrării și gestionării eficiente a bunurilor mobile, imobile și inventarul Direcției generale;

Organizarea și monitorizarea activității personalului tehnic auxiliar  în vederea asigurării îndeplinirii eficiente a atribuțiilor de bază.

Отправить резюме

О компании

Direcția generală asistență socială și sănătate a Consiliului municipal Chișinău este o subdiviziune structurală în subordinea administrației publice municipale, înființată prin Decizia Consiliului Municipal.

Misiunea Direcției constă în îmbunătățirea calității vieții persoanelor/familiilor din municipiul Chișinău, prin implementarea politicilor, strategiilor și programelor naționale/municipale în domeniul asistenței sociale și sănătății.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?