Вакансия от  17 октября 2022

Copywriter

JustConsult Кишинёв Full Time Договорная

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full Time
Образование:
высшее
Oпыт:
от 1 года
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Cerințe:

  • Studii superioare în domeniul filologie, limbi străine, jurnalism, științe ale comunicării și relații cu publicul, marketing, PR
  • Cunoașterea limbii române
  • Experiență în domeniu similar minim 1 an
  • Cunoașterea morfologiei, punctuației, sintaxa, ortografiei, cultura comunicării
  • Cunoștințe de bază în domeniul de publicitate și marketing

Responsabilități:

  • Managementul paginilor companiei pe rețelele de socializare
  • Generarea ideilor de promovare, crearea strategiilor de comunicare, pentru toate campaniile online, realizarea postărilor
  • Creare/redactare text pentru articole, blog, pliante, reclame, bannere online/offline
  • Asigură actualizarea textelor pe toate resursele în momentul apariției unei modificări interne
  • Verifică corectitudinea gramaticală și stilistică a mesajelor de comunicare externă: comunicate de presă, mesaje publicitare, speech-uri, mesaje destinate pentru clienți
  • Alte sarcini conform fișa postului sau sarcini de la superiorul direct

Oferim:

  • Salariu în creștere în dependență de competențele deținute și rezultatul adus companiei
  • Posibilități de creștere în carieră pe filiera de marketing sau management corporativ
  • Pachet social
  • Bonus de performanță
  • Un mediu de lucru activ: Colectiv tânăr, prietenos și profesionist
  • Locul de muncă: mun. Chișinău, str. Ismail 81/1, Sectorul Centru

Dacă ești interesat de prezenta ofertă nu rata șansa. Aplică chiar acum CV-ul tău la adresa electronică: hr@justconsult.md (indicând obligatoriu postul la care candidezi).

*Doar persoanele selectate vor fi contactate în vederea unui interviu.

О компании

Compania JustConsult activează legal oferind servicii de consultanță în domeniul redobândirii cetățeniei române și perfectării actelor românești. La momentul actual am deservit peste 200.000 cetățeni și am rezolvat cu succes peste 90% dintre solicitări. În companie activează peste 50 experți în domenii, precum: Jurisprudență, vânzări, call-centru, procesare acte, calitate, tehnologii informaționale, marketing. Muncim zilnic pentru a oferi servicii de calitate și consultanță de încredere.

Открытые вакансии

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес главного офиса
Ismail 81/1, et.2, of.212 (Business Centru Panorama)
Телефон:
061137060
Эл. почта:
hr@justconsult.md
Веб-сайт:
Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?