Недавно опубликовано

SUDOR

Основная информация

Зарплата:
10 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Среднее специальное
Oпыт:
От 1 года
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Scopul functiei:

Decupare şi sudare suprafeţelor metalice si a pieselor pentru sistemele de incalzire, racire si alimentare cu apa

Cerințe:

  • studii medii tehnice de specialitate;
  •  cunoașterea metodelor, tehnicilor, modalității de sudare a metalului

Beneficii:

  • Program de lucru stabil;
  • Salarizarea la nivelul pietii.
  • Oportunitate de angajare pe termen lung;
  •  Pachet medical si social deplin ;
Отправить резюме

О компании

«DI&Trade Engineering» SRL activează  pe piața autohtonă din 1995. Compania oferă înregul complex de servicii de inginerie în domeniul proiectării,montării și deservirii a sistemelor de climatizare,ventilare,canalizare,încălzire și electrică.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?