Недавно опубликовано

Muncitori în prelucrarea și ambalarea carnei de pui (Olanda)

Основная информация

Зарплата:
2 000 EUR
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Является преимуществом
Город:
Амстердам, За границей, Нидерланды

Описание вакансии

Agenția Interkosmos oferă locuri de muncă în Olanda!

Locurile de muncă sunt într-o fabrică care se ocupă de procesarea produselor avicole. Părțile proaspete de pui trebuie curățate, ambalate și/sau făcute semipreparate pentru mai multe supermarketuri. Produsele ce trebuie ambalate sunt pulpe , coapse și file de pui. Este lucru cu normă întreagă, min. 40 de ore pe săptămână + posibilitatea să faceți și ore extra în weekend!

Noi oferim:

  • Ajutor la obținerea numarului de înregistrare (BSN/Sofi number)
  • Transport gratuit de la aeroportul din Eindhoven.
  • Cazare contracost, wifi gratuit!
  • Asigurare medicală. Și medici disponibili 24/7
  • Transport gratuit care vă duce și vă aduce de la serviciu.
  • Salariul 12.62 euro/oră,brut!  Dupa un an aveti o marire de salariu semnificativa!
  • Salariul săptămânal!!!

Cerințe pentru angajare:

  • Căutăm oameni plini de viată și doritori să muncească.
  • Limba engleză este un avantaj binevenit.
  • Să fii flexibil, se lucrează în 2 schimburi.

Pentru mai multe detalii puteți să ne scrieți pe viber sau whatsapp la numărul +[показать номер]31648102154 Diana.

Persoanele interesate pot trimite un CV cu o scurtă descriere la adresa select3@interkosmos.nl

Noi revenim cu un răspuns în cel mai scurt timp!

Отправить резюме

О компании

Fă primii pași către Interkosmos!

Locuri de muncă legală în Olanda doar cu pașaportul sau ID european. Fără comisioane!  Agenția noastră Interkosmos este situată în Deurne, în sud-estul Olandei. In această zonă Deurne, Helmond, Venlo, Ommel  se află 90% din clienții noștri. Nu facem angajări cu pașaportul biometric moldovenesc!

- Cautăm oameni plini de viată și doritori să muncească.

- Să cunoști engleza măcar la nivel mediu pentrucă în fabrici se vorbește frecvent.

- Să fii flexibil, se lucreza în 2-3 schimburi.

- Permis de conducere, este un avantaj foarte bine-venit!!!

 Locurile de muncă pe care noi le oferim sunt:

- Locuri de muncă în producerea si ambalarea produselor alimentare: carne de pui, legume, salate, cașcaval, pizza, cârnați, sosuri etc.

- Lucrări de asamblare: elemente de fixare și cabluri.

- Muncă logistică în depozite: colector de comenzi, prelucrarea comenzilor, încarcarea si descărcarea containerilor.

Noi oferim:

  • Transport gratuit de la aeroportul din Eindhoven până la oficiul nostru sau la cazare.
  • Ajutor la obtinerea numarului de inregistrare (BSN/Sofi number)
  • Locuințe: cazarea este situată în campingul din Maasbree, sau la hotelul din Helmond.
  • Oferim asigurare medicală.
  • Noi oferim transport care vă duce și vă aduce de la serviciu, aveți la dispoziție microbuze, mașini și autobuzul nostru turistic pentru grupuri mari.
  • Organizăm transport gratuit de 2 ori pe săptămână la supermarketurile din centrul orașului Maasbree.

Persoanele ce sunt interesate pot trimite un CV cu o scurtă descriere la adresa select3@interkosmos.nl

Pentru mai multe detalii puteti sa ne scrieti pe viber sau whatapp la numarul

+31648102154 Diana. Noi revenim cu un răspuns în cel mai scurt timp.

Nu îți rata șansa să muncești într-un loc unde se are grijă de toate necesitațile tale, și să muncesti alături de persoane tinere și pline de viață într-o atmosferă placută.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?