Недавно опубликовано

Producerea sistemelor de încălzire

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Профессионально-техническое
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
За границей, Кишинёв

Описание вакансии

Companie din Germania angajează muncitori cu și fără experiență în cadrul uzinei de producere sisteme de încălzire.
Cerințe:
-  Deținerea pașaportului european;
-  Respectarea normelor de tehnică a securității;

Atribuții de serviciu:
-  Pregătirea pieselor necesare pentru asamblare;
-  Asamblarea (cazanelor și a sistemelor de încălzire);
-  Verificarea calității;

Beneficii:
-  Contract legal de muncă fără comision;
-  Asigurare medicală;
-  Transport și cazare asigurate de angajator;

Sună acum la numărul [показать номер]079-99-99-74 pentru a afla mai multe detalii.

Отправить резюме

О компании

HR менеджер не успел заполнить данное поле, но можете быть уверены, у этой компании очень интересная история. Вскоре мы свяжемся с их менеджером и прпоросим дополнить информацию. А пока можете посмотреть их предложения о работе.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?