Недавно опубликовано

BUCATAR SUSHI

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Профессионально-техническое
Oпыт:
Студенты, Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Cerințele noastre sunt:

  • Experiența în domeniu – minim 1 an ( constituie un avantaj)
  • Abilitate de a conlucra în echipă
  • Rezistență la situații stresante și comenzi multiple
  • Cursuri și instruiri în domeniu
  • Responsabilitate și punctualitate

Ce vei face?

  • Vei pregăti bucatele din meniu, conform cartelelor tehnologice;
  • Vei curășa și utiliza ustensilele de gătit conform instrucțiunilor;
  • Vei participa la focus grupuri, prepararea bucate pentru prezentări.

Noi îți oferim:

  • Salariu decent raportat la orele lucrate;
  • Lucru in ture;
  • Mediu confortabil de lucru;
  • Instruire gratuită;

Spațiu amenajat și confortabil pentru muncă.

Daca sunteti interest(a) in obtinerea job-ului dat, va rog sa contactați direct la numarul de contact [показать номер]068969669

Отправить резюме

О компании

Takumi.md – новая доставка суши в Кишиневе. Мы молоды, но амбициозны, ответственны и оптимистичны! Мы работаем только с качественными продуктами, проверенными и оригинальными вкусами и эко-упаковкой. Другими нашими достоинствами являются сверхбыстрая доставка и мастер-классы от шефа в онлайне.

Мы ждём тебя в нашей команде!

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?