Недавно опубликовано

Curier/Livrator (cu mijloc de transport propriu)

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Без опыта
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Dacă ești în căutarea unui loc de muncă și între timp dorești să ai niște venituri suplimentare, noi te așteptăm în echipa noastră!
Dacă dorești sa transformi activitatea de livrator într-un job full time, ești în căutarea unui job și între timp dorești să ai niște venituri suplimentare, acest anunț ți se adresează. Atăta timp cât ești o persoana responsabilă și muncitoare noi te așteptam în echipa noastră!

Cerințe:
- responsabilitate
- capacitatea de a interactiona cu clientii
- mijloc de transport (trotineta electrica, scuter, masina, bicicleta)

Dacă sunteți pregătiți să lucrați și doriți să câștigați un venit suplimentar, vă invitam sa aplicati/telefonati si vom raspunde tuturor intrebarilor dvs.

Отправить резюме

О компании

Takumi.md – новая доставка суши в Кишиневе. Мы молоды, но амбициозны, ответственны и оптимистичны! Мы работаем только с качественными продуктами, проверенными и оригинальными вкусами и эко-упаковкой. Другими нашими достоинствами являются сверхбыстрая доставка и мастер-классы от шефа в онлайне.

Мы ждём тебя в нашей команде!

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?