Недавно опубликовано

Sudor, Lăcătuș

Основная информация

Зарплата:
1 000 EUR
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Среднее специальное
Oпыт:
Является преимуществом
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Pentru un proiect realizat cu partenerii noştri oferim un contract pe perioada de 3
luni în Romînia, judeţul Tulcea, -

Responsabilități:
  • Fabricarea și instalarea platformelor de deservire pentru rezervoare și prese.
  • Montarea consolelor pe rezervoare pentru montarea platformelor
  • Instalarea scări elicoidale și scări înclinate
  • Racordarea conductelor de agent frigorific la rezervoare
  • Conectarea conductelor de agent termic la rezervoare
  • Instalarea și conectarea mașinii frigorifice și a rezervorului de glicol.
  • Conectarea liniei de azot la rezervoare
  • Instalarea canalelor de cablu, dulapurilor electrice și direcționarea cablurilor pentru rezervoare și unități frigorifice
  • Instalarea conductelor pentru apă cu conectare la panourile de distribuție
  • Instalarea conductelor de cablu pentru panourile de iluminat și distribuție (fără brosare și conectare a cablurilor)
  • Montarea și instalarea schimbătorului de căldură

Обязанности:

  • Изготовление и монтаж площадок обслуживания для емкостей и прессов.
  • Монтаж консолей к емкостям для крепления площадок
  • Монтаж винтовых и наклонных лестниц
  • Подключение трубопроводов хладагента к емкостям
  • Подключение трубопроводов тепло агента к емкостям
  • Монтаж и обвязка холодильной машины и резервуара для гликоля.
  • Подключение линии азота к емкостям
  • Монтаж кабельканалов. Электро шкафов и протяжка кабелей для емкостей и холодильного узла
  • Монтаж трубопроводов для воды с подключением в распределительные панели
  • Монтаж трубопроводов для азота с подключением в распределительные панели
  • Монтаж кабельканалов для освещения и распределительных панелей (без протяжки и подключения кабелей)
  • Сборка и монтаж теплообменника.
Condiţii:
  • sudor salariu de la 1000 euro
  • lacatus salariu de la 800 euro
  • se ofera cazare, alimentatie, haine, drum este achiatat de noi, contract de 3 luni, Rominia, jud. Tulcea.
Doar candidaţii selectaţi vor fi contactaţi pentru a fi invitaţi la interviu.

Adresa: Or. Chişinău, str. Transnistria 5/1,
Отправить резюме

О компании

Techno-Inox SRL – este un cunoscut producător de produse din oțel inoxidabil în Republica Moldova. Principalul nostru domeniu de activitate este fabricarea utilajelor și accesoriilor destinate industriei alimentară și comerț. Profesioniștii noștri au o vasta experiență în instalarea și întreținerea echipamentelor tehnologice. Plus la asta, puteți să comandați orice produs din oțel inoxidabil: Balustrade, bare de sprijin și scări; Conducte și coșuri de fum; Obiecte de interior; Produse personalizate în funcție de schițele și desenele Dvs. Activând mai mult de 10 ani pe piața din Republica Moldova, compania noastră a acumulat o experiență vastă în sfera industrială și tehnologică, care ne permite să rezolvăm orice aspectele legate de proiectarea, instalarea, conectarea și lucrări de lansarea în activitate a liniilor tehnologice.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Or. Chişinău, str. Transnistriei 5/1
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?