Недавно опубликовано

Vânzător produse nealimentare (punctul comercial amplasat în oraşul Chişinău) magazin Marmelad (Botanica)

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Профессионально-техническое
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Cerinţe:

  • Spirit DINAMIC, SOCIABIL, RESPONSABIL;
  • Cunoscător a limbii română, rusă;
  • Bune abilităţi de prezentare şi comunicare;
  • Spirit de echipă;
  • Experiență de lucru minimum 1 an.

Persoanele interesate sunt invitate să depună CV-ul prin e-mail: resurseumane.vasconi@gmail.com">hr@vasconi.md   cu indicarea poziţiei pentru care aplică, sau sa sune la numarul de telefon [показать номер]078222290.
Vor fi contactate doar persoanele selectate.

Telefon: [показать номер]078222290, [показать номер]022-421181
E-mail:  hr@vasconi.md

Отправить резюме

О компании

Compania Vasconi – unul dintre cei mai mari producători de articole din tricotaj din Republica Moldova,

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?