Недавно опубликовано

Fabrica de producere a profilelor metalice

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Среднее специальное
Oпыт:
Является преимуществом
Город:
За границей, Кишинёв

Описание вакансии

Companie din Polonia este în căutare de personal necalificat la fabrica de producere a profilelor metalice.
Lucrările se efectuează la diferite utilaje. Tot de ce ai nevoie este pașaportul biometric.

Angajatorul oferă:
-  Program de muncă stabil  8-10 ore/zi;
-  Cazare gratuită;
-  Contract de muncă legal fără comision;
-  Bonusuri la salariu pentru productivitate;

Atribuții de serviciu:
-  Sortarea după mărime;
-  Așezarea articolelor conform cerințelor;
-  Împachetarea, etichetarea produsului finit;
-  Menținerea curațeniei la locul de muncă;

Sună  acum la numărul [показать номер]079-99-99-74 și rezervă-ți un loc de muncă bine plătit.

Отправить резюме

О компании

HR менеджер не успел заполнить данное поле, но можете быть уверены, у этой компании очень интересная история. Вскоре мы свяжемся с их менеджером и прпоросим дополнить информацию. А пока можете посмотреть их предложения о работе.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?