Недавно опубликовано

Safety (Specialist siguranța transportării)

Основная информация

Зарплата:
15 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Obligații

  • Monitorizarea zilnica a transportului;
  • Întocmirea rapoartelor in baza de date;
  • Asistența la telefon a șoferilor și preluarea datelor din teren;
  • De realizat toate intrările necesare în software-ul specializat;
  • De pregătit documentele necesare pentru raportare periodică.

Cerințe:

  • Cunoașterea limbii engleze - nivel fluent;
  • Rezistent la situatii de stress;
  • Persoană organizată, dinamică, serioasă și cu simtul răspunderii;
  • Abilități de muncă în echipa.

Oferim:

  • Activitate într-un mediu de oameni carora le pasă de dezvoltarea lor personală și profesionala;
  • Asigurăm un salariu legal, stabil si sigur (transferat pe card);
  • Pachet de beneficii sociale și medicale;
  • Transport de la serviciu la domiciliu;
  • Mediu de lucru și de birou modern cu o ambianță placută;
  • Orar de lucru: Luni-Vineri, 14.30 - 00.00;
  • Oportunitatea de a crește personal și profesional împreuna cu compania.
Отправить резюме

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?