Недавно опубликовано

Controlor calitate

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Работа посменно
Образование:
Профессионально-техническое
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Бельцы

Описание вакансии

Cerințe:

- Studii medii;
- Calitati bune de comunicare;
- Punctualitate, seriozitate.

Condiții de muncă: Compania oferă condiții de muncă confortabile și garantează plata la timp a salariului.

Responsabilități:

  • Efectueaza inspectiile de calitate a produselor finite conform fiselor de control si instructiunilor de lucru specifice;
  • Blocheaza produsele neconforme folosind fisa de blocare;
  • La cunostiinta despre reclamatiile de la clienti pentru produsele executate in sectia   respective;
  • Urmareste respectarea masurilor corective si preventive, decise in urma  reclamatiilor;
  • Verifica aplicarea procedurilor de sistem si instructiunile de lucru specific.

Отправить резюме

О компании

HR менеджер не успел заполнить данное поле, но можете быть уверены, у этой компании очень интересная история. Вскоре мы свяжемся с их менеджером и прпоросим дополнить информацию. А пока можете посмотреть их предложения о работе.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?