Недавно опубликовано

Sudor

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Профессионально-техническое
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Cerinte :

  • cunoaşti proprietăţile materialelor, condiţiilor şi regimurilor de sudare inox
  • descifrezi schitele tehnice
  • poti identifica si solutionaa diferite disfunctionalitati aparute in procesul de lucru;
  • cunoști sudura în țevi de inox, oțel, aluminiu, fier.
  • cunoaști tuturor pozițiilor de sudură.
  • desfăşori activi lucrul la la locul de muncă

Abilitati:

  • asamblarea reperelor si realizarea prin sudura de legaturi nedemontabile intre doua sau mai multe piese din inox, conform schitelor tehnice
  • realizarea de sudura Tig, pentru diferite confecții metalice, din industria, alimentară.
  • confecționarea și sudarea de utilaje, balustrade, grilaje, bare, containere, cisterne, țevi de diferite dimensiuni și materiale.
  • realizarea de lucrări de montaj a confecțiilor metalice, marcare, tăiere, găurire, șlefuire, îndoire.

Doar candidaţii selectaţi vor fi contactaţi pentru a fi invitaţi la interviu. Adresa: Or. Chişinău, str. Transnistriei 5/1 E-mail: hrtechno-inox@mail.ru

Отправить резюме

О компании

Techno-Inox SRL – este un cunoscut producător de produse din oțel inoxidabil în Republica Moldova. Principalul nostru domeniu de activitate este fabricarea utilajelor și accesoriilor destinate industriei alimentară și comerț. Profesioniștii noștri au o vasta experiență în instalarea și întreținerea echipamentelor tehnologice. Plus la asta, puteți să comandați orice produs din oțel inoxidabil: Balustrade, bare de sprijin și scări; Conducte și coșuri de fum; Obiecte de interior; Produse personalizate în funcție de schițele și desenele Dvs. Activând mai mult de 10 ani pe piața din Republica Moldova, compania noastră a acumulat o experiență vastă în sfera industrială și tehnologică, care ne permite să rezolvăm orice aspectele legate de proiectarea, instalarea, conectarea și lucrări de lansarea în activitate a liniilor tehnologice.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Or. Chişinău, str. Transnistriei 5/1
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?