Опубликовано вчера

Manager Vânzări Clienți Corporativi

Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Suntem în căutarea unui membru în familia StarNet, în calitate de Manager vânzări | Clienți corporativi, care va îndeplini target-ul de vânzări prin livrarea celor mai calitative servicii și prin excelența sistemului de deservire a clienților business, cu scopul de a spori profitul companiei.

Ce îți oferim:

  • Colegi prietenoși și mediu de lucru plăcut
  • Dezvoltare profesională dinamică
  • Oportunități de creștere în carieră într-o companie modernă
  • Libertatea în a-ți manifesta ambițiile și personalitatea
  • Salariu competitiv acompaniat de un pachet atractiv de beneficii

Ce vei face:

  • Prezenta, promova și vinde serviciile în conformitate cu standardele și politicile de vânzare ale companiei
  • Identifica și contacta noii clienți
  • Desfășura sistematic acțiuni de cercetare și informare în vederea cunoașterii temeinice a potențialului de clienți din zona de gestiune, urmărind mărirea gradului de penetrare
  • Consulta clienții noi și pe cei existenți
  • Asigura monitorizarea conturilor de servicii emise clientului și asigurarea gradului de încasări de 100% pentru fiecare client din portofoliu

Ce căutăm:

  • Experiență de lucru în vânzări
  • Vorbire fluentă în limbile română și rusă (engleza – nivel conversațional)
  • Excelente abilități de comunicare în limba română și rusă
  • Abilități de negociere bine dezvoltate
  • Studii superioare (domeniul telecomunicațiilor reprezintă un avantaj)
  • Rezistență la stres și flexibilitate
  • Permis de conducere, cat.B

Cei mai buni lucrează la noi! Vino și tu!
Te așteptăm cu drag în echipa noastră

Ключевые навыки
Convingere Comunicare tehnică și non tehnică Comunicare clară și eficientă Angajamentul clienților Abilități de documentare / păstrarea evidenței Abilități de ascultare Abilitatea de a învăța rapid Creativitate Entuziasm Lucru în echipa Motivație Excel Răbdare

О компании

Suntem StarNet, un brand 100%  made in Moldova, o companie de succes datorită oamenilor pasionați, cu viziuni mari și cu un potențial infinit de mare. Suntem o Familie, lucrăm în Echipă pentru a aduce Internet și servicii de calitate în fiecare casă.

Avem nevoie de tine în Familia StarNet, pentru a crește și a schimba viitorul împreună! Tu alegi domeniul dorit, iar noi îți oferim toate necesare pentru a cuceri noi înălțimi:

  • mediu de lucru plăcut
  • colegi prietenoși
  • traininguri pentru o dezvoltare continuă
  • oportunități de creștere în carieră
  • salariu competitiv acompaniat de un pachet atractiv de beneficii

Drumul spre stele este pavat cu experiența inedită pe nume StarNet.

Aplică acum și fă primul pas spre o carieră de succes la StarNet!

Mereu alături,
Echipa HR

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Центр, Columna 170
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?