Недавно опубликовано

Manager Vânzări

Основная информация

Зарплата:
4 000 USD
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Профессионально-техническое
Oпыт:
Студенты
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Ești plictisit de munca în birou ?
Nemulțumit de venitul curent ?
Obosit că toți îți cer experiență ?

  Să știi că INTOWN este alaturi și îți pregătește pentru tine un program dinamic de stagiere adaptat dupa fiecare în parte.

  Învață de la 0 profesia de Manager Vânzări și hai să cucerim împreună piața imobiliară!

Sarcinile de bază:

  • Să fii rezistent la stres;
  • Să formezi și să menții relația cu clienții-(Vânzări directe);
  • Să îndeplinești obiectivele și planul lunar;
  • Să susții procesul de vânzare-cumpărare pe tot parcursul acestuia.

  Doar candidații ce corespund cerințelor vor fi invitați în cadrul unui interviului de selecție.

Отправить резюме

О компании

INTOWN este astăzi agenția care se dezvoltă cel mai rapid pe piața imobiliară. Suntem o echipă tânără și ambițioasă. Dacă ești o persoană sociabilă și comunicativă, iti plac vânzările, relationezi foarte usor cu cei din jur și ai dorința de a ajuta oamenii sa-și găsească propria locuință? Atunci te vrem în Echipa Noastră.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?