Недавно опубликовано

Specialist SEO cu experiență

Основная информация

Зарплата:
10 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Seolitte angajează specialist SEO cu experiență.

Este un job care presupune foarte mult studiu și, respectiv, cere foarte multă curiozitate și deschidere.

Cu ce te vei ocupa?

  • Expertiză SEO;
  • Oferirea soluțiilor pentru îmbunătățirea site-urilor;
  • Lucru cu programatorii, oferirea de indicații;
  • Optimizarea etichetelor SEO;
  • Întocmire de rapoarte și interpretarea cifrelor.

CV-ul aici: hr{@}seolitte.com

Отправить резюме

О компании

Suntem o Agenție de Publicitate și Digital Marketing, formată dintr-o echipă tânără și entuziastă. Suntem pasionați de ce facem și mereu tindem să învățăm ceva nou din lumea Digital Marketing.

Noi prestăm servicii de optimizare a website-urilor în Moldova și România. De asemenea, setăm campanii Google Ads, efectuăm Social Media Management, Marketing Online, Ameliorarea Reputației și Consultanță SEO.

Cine este interesat de acest domeniu, îl încurajăm să ne contacteze și să facă parte din echipa noastră.

Livrarea serviciilor de promovare a business-urilor în mediul online, reprezintă scopul nostru pe termen lung.

Oferim serviciile de Digital Marketing cu dragostea noastră necondiționată față de frumos și creație. Iar succesul clienților este o recompensă ce vine ca motivare de a continua în acelaș tempou zilnic, fără zile de odihnă sau zile de sărbătoare.

Analizăm și vă înmânăm soluția garantată pentru creșterea vizibilității în online conform tipului de activitate deținut.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?