Недавно опубликовано

Pedagog de șah (part-time)

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Без опыта, Студенты
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Te așteptăm în echipa noastră!!!

Funcția vacantă – Pedagog de șah pentru începători
Scopul funcției – educare și promovare
Obligații funcționale:
- Predare-învățare a cursului de șah pentru începători
- Lecții de probă/captare/
- Promovarea serviciilor și produselor de șah
- Participarea la organizarea competițiilor/festivităților organizate
- Atenție sporită în cadrul activității – dezvoltarea interesului copiilor

CERINȚE:
- Studii pedagogice specializate (preșcolari, clase primare)
- Interes în lucru cu copiii
- Experiența în muncă este un avantaj
- Cunoașterea șahului

SE OFERĂ:
- Formare în domeniu
- pachetul social complet
- telefon corporativ
- salariu fix + %

Expediați CV-ul cu poză la adresa electronică: hr@sah.md">hr@sah.md       cu mențiunea în subiectul mesajului ”Pedagog/Educator” și indicarea telefonului de contact. [показать номер]078 888 242

О компании

Academia Națională de Șah din Moldova este un centru de șah de talie internatională şi un lider recunoscut în pedagogia șahului în Moldova.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?