Недавно опубликовано

Profesor lecții de probă (fără experiență)

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Без опыта, Студенты, Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Responsabilități:

  • Efectuarea lecțiilor de probă cu copii și părinții lor;
  • Evaluarea capacităților copilului în urma lecției desfășurate;
  • Stabilirea orarul pentru lecțiile de probă, verificarea orelor de probă;
  • Prelucrarea clientului după probă;
  • Întrebuințarea tehnicilor de vînzări și stabilirea achitării cursului;
  • Colaborarea cu alți colaboratori în scopul îndeplinirii planului pe vînzări;
  • Raportarea rezultatelor secției de pedagogi;

Cerințe minime:

  • Interes și abilitate de lucru cu copiii;
  • Cunoștințe de bază în psihopedagogie sau alt domeniu de studii similar;
  • Abilități avansate de lucru PC, CRM ș.a instumente de lucru pe mediu online;
  • Comunicarea corectă și fluentă în limba română și rusă;
  • Constituie un avantaj experiența de muncă în domeniu similar;
  • Constituie un avantaj cunoștințe de bază a jocului de șah;

Oferta de muncă:

  • Program flexibil, care poate fi adaptat după cerința dvs;
  • Un alt tip de vânzări, o nouă metodă de lucru;
  • Remunerare pe măsură (fix+bonus);
  • Angajare oficială cu toate beneficiile rezultative;

Dacă vrei să fii parte a celei mai inteligente echipe trimite CV: E-mail: hr@sah.md   Tel: [показать номер]078888242
Vă așteptăm la Șah: str. Pușkin 22, Casa Presei

О компании

Academia Națională de Șah din Moldova este un centru de șah de talie internatională şi un lider recunoscut în pedagogia șahului în Moldova.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?