Недавно опубликовано

Casier

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Профессионально-техническое
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Angajăm casier ce întrunește următoarele cerințe:
1) Bune abilități de comunicare;
2) Organizat, amabil și ager;
3) Vorbitor de limbă română și rusă;
4) Experiența obligatorie în domeniu;
5) Aspect plăcut și prezentabil;
6) Dorință de dezvoltare continuă.

Ce trebuie să faci?
1) Cunoașterea aparatului de casa;
2) Ținerea actelor de strictă evidență:
– zilnic, completarea corectă a registrului mașinii de casă și control (MCC) – întocmirea raportului zilnic în Excel
– prezentarea lunară a documentelor de strictă evidență (banda rulantă a aparatului de casă și control (MCC), registrul aparatului de casă și control);
3) Operarea calculatorului;
4) Înarmat cu zâmbet și bună dispoziție. Ce oferim?
1) Pachet social complet; 2) Salariu motivant și atractiv;
3) Înțelegere și suport.

Dacă te regăsești și vrei să faci parte din echipa noastră, așteptăm CV-ul (cu poză) la adresa electronică: benzer_grup@mail.ru.
Pentru detalii nu ezita să ne apelezi la numărul [показать номер]078402220

Отправить резюме

О компании

HR менеджер не успел заполнить данное поле, но можете быть уверены, у этой компании очень интересная история. Вскоре мы свяжемся с их менеджером и прпоросим дополнить информацию. А пока можете посмотреть их предложения о работе.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?