Недавно опубликовано

Manager pe clienti

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Среднее специальное
Oпыт:
Является преимуществом
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Cerințe față de candidat:
- studii medii;
- fluență în limba de stat și limba rusă;
- experiență anterioară este binevenita;
- dorință și capacitate de a vinde;
- responsabilitate și orientare către rezultate;
- capacitatea de a îndeplini scopurile și obiectivele propuse în termenii stabiliți;
- experienta in utilizarea aplicatiilor Microsoft Office

Responsabilități principale:
- relaționare cuclienții, identificarea necesităților lor și oferirea produselor de care au nevoie;
- oferirea de consultații privind sortimentul de mărfuri, existența mărfurilor și cantitatea aflată în stoc, termenul de livrare,;
- primirea și prelucrarea comenzilor, întocmirea documentelor necesare;
- informarea clienților cu privire la reducerile oferite de companie, precum și regulile (modalitatea) de plată și ridicare a produselor;
- evidența vînzărilor realizate în cadrul departamentului;
- stabilirea relațiilor eficiente cu agențiile din afară și cu departamentele din cadrul companiei.

Mărimea salariului se va stabili în baza rezultatelor interviului.

Program de lucru: [показать номер]9.00-18.00 (de luni pînă vineri) și [показать номер]9.00-14.00 (sîmbăta).

Отправить резюме

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?