Недавно опубликовано

Hamal

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Профессионально-техническое
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Descrierea postului:

  • Descărcarea, încărcarea mărfii în depozitul central;
  • Descărcarea, încărcarea mărfii în manazin;
  • Pregătirea mărfii pentru clienti si magazine conform listei întocmite de operator;
  • Fără înregistrări în cazierul judiciar;

Cerințe:

  • Energic, apt pentru efort fizic, încărcat, descărcat marfă;
  • Responsabil și serios;
  • Experiența de lucru în domeniu reprezintă un avantaj.
  • Participarea la operațiunile de încărcare/descărcare, manipulare;
  • Participarea la inventarul stocului de marfă;
  • Verificarea, pregătirea mărfii pentru livrare, conform actelor;

Regim de lucru: luni - vineri, 9:00 - 18:00, simbata 09:00-14:00
Oferim:

  • Loc de muncă stabil;
  • Salariu motivant;
  • Angajare oficială.

Candidaţii interesați sunt invitați să transmită CV-urile la adresa benzer_grup@mail.ru, obligatoriu indicând funcția.
Persoana de contact: Ala, [показать номер]078402220

Отправить резюме

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?