Недавно опубликовано

Șef Departament Marketing și Comunicare

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Mid-Level (2-5 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Fabrica de mobilă TANDEM!

Cu peste 19 ani experiență pe piața mobilei din Republica Moldova și România, cu o rețea de 8 magazine în diferite orașe (Chișinău, București, Brașov, Cluj-Napoca, Iași, curînd în Oradea).

Suntem în căutarea unui Șef Departament Marketing și Comunicare, rolul esențial al căruia constă în construirea unei strategii de marketing pentru R. Moldova și cu o posibilă perspectivă pentru România.

Care sunt responsabilități-cheie:

  • Să formuleze și să implementeze planul de Marketing și Comunicare, aliniat cu strategia de afaceri definită;
  • Să elaboreze și gestioneze bugetul departamentului de Marketing;
  • Să determine cea mai potrivită metodă de comunicare și să asigure un conținut adaptat fiecărui mediu de comunicare selectat;
  • Să țină legătura cu agenții externi și să gestioneze dezvoltarea și implementarea generală a conținutului comunicărilor referitoare la comunicate de presă, online, mesagerie, prezentări, buletine informative, publicitate și sponsorizare;
  • Să colaboreze cu furnizorii de servicii de Marketing externi, după cum este necesar;
  • Să asigure calitativ și permanent actualizarea informației de pe website-ul companiei;
  • Să gestioneze evenimentele promoționale la care compania este prezentă;
  • Să elaboreze prezentarea produselor noi pentru managerii de vânzări;
  • Să analizeze preferințele consumatorilor, monitoring permanent al pieței;
  • Să caute constant noi oportunități creative de creștere a vânzărilor, cu accent pe marketingul digital;
  • Să prezinte rapoarte de activitate pentru fiecare proiect de marketing în parte.

Candidatul de succes:

  • Este profesionist cu experiență de minim 3-5 ani în domeniul de marketing, vânzări, cu rezultate demonstrate;
  • Posedă abilități de analiză, planificare, bugetare;
  • Are dezvoltată competența gîndire strategică,
  • Este fie creativ, atent la detalii;
  • Capabil să lucreze într-un mediu rapid și complex.

Ce oferim:

  • Salariu competitiv, în funcțiue de expertiza candidatului;
  • Bonusuri trimestriale și anuale bazate pe performanță;
  • Traininguri de profil;
  • Produsele companiei cu preț redus.

Candidații interesați, care s-au regăsit în cele descrise mai sus, rugăm să expedieze CV-ul la adresa hr@tandem.md pînă la data de [показать номер]15.06.2021, cu indicarea titlului “Șef Departament Marketing și Comunicare”.

Отправить резюме

О компании

Группа компаний TANDEM развивается в Молдове с 2002 года, в Румынии – с 2015. На сегодняшний день мы являемся одним из самых избранных производителей мебели в Молдове.

Все продукты мы производим и продаём сами: мягкая мебель, корпусная мебель, матрасы.

Ассортимент насчитывает более 500 видов мебели, которые представлены в разных размерах, и в различной цветовой гамме (более 100 цветов). Клиенты выбирают компанию за яркий живой дизайн, постоянно пополняющийся модельный ряд, качественные материалы, долговечность и удобные дополнительные услуги.

В группе компании TANDEM сегодня: – более 300 человек, 2 фабрики, 1 шоу-рум в г. Кишиневе, 9 шоу-румов в Румынии, централизованный отдел маркетинга.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Petricani 15/1, magazin Tandem
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?