Опубликовано вчера

Agent Imobiliar

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Среднее специальное
Oпыт:
Является преимуществом
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Ești pasionat de imobiliare și vrei să dezvolți o carieră în acest domeniu?

Vrei să ai un loc de muncă acasă dar cu salariu european?

Atunci, ai găsit job-ul potrivit!

Aplică acum la postul de agent imobiliar la Remark Imobil.

Noi îți oferim:

  • Salariu de peste 20 000 lei pe lună
  • Progres și venituri pe măsura efortului depus
  • Un mediu de lucru dinamic, axat pe dezvoltare profesională alături de o echipă tânără dar competentă
  • Suport organizațional sistemic și strategii eficiente
  • Instruire orientată spre acțiune și traininguri de perfecționare
  • Te vom ghida pas cu pas, pentru că noi știm exact cum poți obține rezultate!

Cerințe față de candidat:

  • Entuziasm, ambiție și dorință de a învăța
  • Responsabilitate și seriozitate
  • Abilități de comunicare și negocieri
  • Amabilitate și politețe
  • Orientarea către rezultat
  • Experiența în domeniul vânzărilor constituie un avantaj

Pentru mai multe detalii:
E-mail: hr@remark.md">hr@remark.md
+[показать номер]373 620 555 17
www.remark.md

О компании

Compania Remark Imobil îți oferă suportul de care ai nevoie atunci când vorbim despre chirie și/sau vânzare apartamente, spații comerciale, chirie/vânzare case.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?