Недавно опубликовано

Medic cosmetolog

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Cerințe principale față de candidați:
- deținerea certificatului de medic, experiența anterioară în poziția de cosmetolog
- deținerea certificatelor ce confirmă participarea la cursuri și traininguri în cosmetologie
- lipsa deprinderilor dăunătoare.

Calități personale:
- orientare către dezvoltare profesională;
- abilități de comunicare;
- capacitatea de a lucra în echipă;

Responsabilități principale:

Oferim:
- șansa de a activa într-un domeniu în plină ascensiune și dezvoltare;
- posibilitatea de a lucra alături de o echipă unită de profesioniști;
- angajare oficială în cîmpul muncii;
- un loc de muncă confortabil dotat cu tot echipamentul și aparatajul necesar.
- salariu avantajos, premii

Sunati chiar acum mob. [показать номер]060001888 sau scrieti pe е-mail: butnaru_larisa@mail.ru" target="_blank" rel="noopener">butnaru_larisa@mail.ru.

О компании

Салон красоты Impuls Day&Night Beauty Studio  будет рад принять в свою команду целеустремленных и креативных сотрудников, которые всегда совершенствуют свои знания и любят свое дело!

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Эл. почта:
Социальные сети:

Похожие вакансии в этой компании

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?