Недавно опубликовано

Copywriter

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Responsabilități:

  • Copywriting, abilitatea de a compune texte atractive pe diverse teme,
  • Creează, redactează și editează textele materialelor de marketing,
  • Adaptează și corectează textelor (pentru video, radio, print etc.),
  • Dezvoltarea mesajelor de marketing și îmbunătățirea tuturor materialelor de comunicare.

Cerinţe faţă de candidat:

  • limba română și rusă la un nivel avansat,
  • Absolvent de studii superioare în unul din domeniile: jurnalism, publicitate, comunicare și relații publice, litere,
  • Experiență cel puțin un an într-un domeniu similar,
  • creativitate și atenție la detalii.

Rugăm să transmiteți CV-ul la adresa de e-mail: nadejdabaitoi@mmgmoldova.md">nadejdabaitoi@mmgmoldova.md

Отправить резюме

О компании

Agenția de publicitate MMG My Media Motion Group își mărește echipa și anunță concurs de suplinire a posturilor  vacante.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?