Недавно опубликовано

Club Asig

Основная информация

Зарплата:
7 899 MDL
Образование:
Среднее
Oпыт:
Является преимуществом
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Club Asig
Salut. Suntem un Proiect nou și revoluționar pe piață în domeniul asigurărilor. Căutăm să ne mărim echipa cu persoane capabile și dornice de rezultate.

Noi te vrem în echipa noastră.
Tu ne ajuți să ne extindem baza de clienți, noi îți garantăm creștere profesională și salarială.

Alegi singur graficul tău de lucru. Lucrează part-time sau grafic plin. Poți face o carieră în domeniu sau face bani în timpul liber. Alegerea îți aparține.

Te așteptăm în echipa noastră cu experiență cât și fără ea.

Responsabilități primare:
- Extinderea bazei de clienți prin vânzări active de asigurări;
- Evidența comenzilor și îndeplinirea acestora;
- Semnarea contractelor și monitorizarea îndeplinirii condițiilor contractuale;
- Negocieri cu clienții.

Aplică acum și expediază CV-ul tău la adresa clubasigmd@gmail.com
Отправить резюме

О компании

Broker in Asigurari

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?