Недавно опубликовано

Dezmembrarea electrocasnicelor

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Среднее
Oпыт:
Является преимуществом
Город:
За границей, Кишинёв

Описание вакансии

Companie din Germania este în căutare de personal necalificat pentru dezmembrarea electrocasnicelor mari și mici, selectarea metalelor.
Cerințe
1  Deținerea pașaportului european;
2  Dorința de a munci;

Oferim:
1  Angajare legală cu contract de muncă;
2  Asigurare medicală;
3  Cazare și transport asigurate de angajator;
4  Salariu de la 1000 euro plus bonusuri lunare;

Atribuții:
1  Descărcarea electrocasnicelor;
2  Dezmembrarea și șlefuirea acestora;
3  Sortarea metalelor;
4  Menținerea ordinei la locul de muncă;

Pentru a afla mai multe detalii sună la numărul [показать номер]079-99-99-74.

Lăsați un mesaj în formularul de mai jos iar noi revenim cu apel în cel mai scurt timp!

#Europa,lucru legal, lucru exterior,angajari rapide,transport gratis, urgent,contract de muncă,condiții bune,plecări imediate, lucru sigur, condiții avantajoase,grafic stabil,lucru în stăinătate, cazare și hrană,angajari garantate, salarizare și trai,salariu european, contrucție, personal necalicat, sortarea hainelor,personal calificat,sortarea accesorilor,lucru cu biometric , oferte bune,oferte avantajoase,fără vize,fără comision, condiții avantajoase,salariu bun,gratis,angajare oficială,lucru la depozite,fără comision,montarea schelelor,pașaport biometrtic,plecări gratuite,fabrica de carne, sigur-rapid,fabrica de haine, fabrica de cablaje,lucru oficial, lucru la cablaje,bine plătit, pașaport Bio,stabil, locuri de muncă, contract gratuit,angajam muncitorti, lucru interior/exterior.

Отправить резюме

О компании

HR менеджер не успел заполнить данное поле, но можете быть уверены, у этой компании очень интересная история. Вскоре мы свяжемся с их менеджером и прпоросим дополнить информацию. А пока можете посмотреть их предложения о работе.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?