Недавно опубликовано

Office-manager- Secretara

Основная информация

Зарплата:
6 500 MDL
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Angajam office-manager, cu grafic de lucru de luni pina vineri de la 8.00 la 17.00, angajare oficiala.

Cerințe față de candidați:

  •  Experiență de muncă în calitate de secretar - office manager;
  •  Cunoașterea limbilor rusă și română (scris și vorbit).
  •  Cunoașterea politicilor administrative, abilități de lucru cu documentația și corespondența de afaceri;
  •  Cunoașterea PC la nivel înalt, capacitatea de a lucra cu echipamente de birou;
  •  Aspect plăcut, discurs coerent, binevoință, comunicabilitate.

Salariul de la 6500 lei

Sectorul buiucani str, alba iulia

CV - oparaschiv@mail.ru">oparaschiv@mail.ru

Отправить резюме

О компании

Compania de constructii

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?