Опубликовано вчера

Agent Vânzări, 20 000 lei - 50 000 lei

Основная информация

Зарплата:
от 20 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Dacă ai abilități în:
⦁ Prezentarea, promovarea şi vânzarea produselor companiei;
⦁ Dezvoltarea și gestionarea portofoliului de clienți;
⦁ Identificarea clienților companiei, în vederea atingerii obiectivului pe vânzări;
⦁ Stabilirea și menținerea relațiilor cu clienții existenți ai companiei;
⦁ Pregătirea și prezentarea ofertelor comerciale, participarea la negocieri comerciale.

Pentru prima etapă e deajuns dacă:
⦁ Ești energic, ai aptitudini excelente de comunicare și îți place să lucrezi în echipă;
⦁ Vorbești fluent limba română și limba rusă;
⦁ Ai experiență în șofat (categoria B);
⦁ Îți poți exprima ideile clar, convingător și accesibil;
⦁ Poți intra ușor în contact cu oamenii, îți plac cunoștințele noi;
⦁ Ai deja experiență în domeniu similar (constituie un avantaj).

Care sunt benefiiciile angajaților Simplex?
⦁ Posibilitatea de a-ți manifesta abilitățile la maxim și de a le pune în practică;
⦁ Dezvoltare profesională permanentă , echipă dinamică, într-o companie modernă;
⦁ Salariu competitiv + pachet atractiv de beneficii;
⦁ Mediu de lucru îndrăzneț, cu sistem de management contemporan;
⦁ Colegi responsabili, atrăgători și motivați;
⦁ Team-building;
⦁ Automobil de serviciu.

Apreciem specialiștii TOP de asta rugăm să expediați CV- ul perfectat cu indicarea postului pentru care aplici (+ poză):  E-mail: personal@simplex.md   Tel: +[показать номер]373 060 502 571.
Vă așteptăm la Simplex!

Отправить резюме

О компании

Simplex – companie specializată în comercializarea produselor termo, hidro, obiectelor sanitare, climatizare și ventilare, este orientată în permanență spre dezvoltare și tinde să adauge valoare prin serviciile oferite.

Înființată din dorința de a oferi soluții performante în domeniul instalațiilor și a obiectelor sanitare, oferta companiei include produse de o calitate recunoscută mondial, produse ale unor branduri celebre a producătorilor de marcă.

Obiectivul permanent al companiei îl constituie diversificarea gamei de produse în măsură de a satisface toate necesitățile și exigențele consumatorilor. Optând pe maximizarea gradului de satisfacție a partenerilor săi, compania tinde să construiască o relație de parteneriat cu aceștia, bazată pe încredere și respect.

Simplex pune valoare pe transparență în comunicarea cu clienții, de aceea investeste semnificativ în instruirea și dezvoltarea personalului său. Compania noastră pune accentul pe consultanța tehnică competentă și orientarea serviciilor către client.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, str. Chișinăului 11
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?