Недавно опубликовано

Lucrători la uzina pieselor pentru automobile

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Среднее
Oпыт:
От 2 лет
Город:
За границей, Кишинёв

Описание вакансии

Angajator din Germania este în căutare de personal cu și fără experință la uzina de zincare (galvanizare) a pieselor pentru automobile.Lucrul se desfășoară în echipă la procesele din cadrul uzinei. Ai nevoie doar de pașaport european.

Atribuții de serviciu:
1  Confecționarea și galvanizarea pieselor;
2  Suspendarea pieselor pe anumite dispozitive;
3  Îndepărtarea acestora după zincare;
4  Ambalarea în recipiente speciale;

Beneficii:
1  Contract de muncă legal;
2  Program de muncă stabil 8-10 ore/zi;
3  Transport și cazare asigurate de angajator;
4  Uniforme oferite de angajator;

Sună acum la numărul [показать номер]079-99-99-74 și află mai multe detalii sau lăsați un mesaj în formularul de mai jos și noi revenim în cel mai scurt timp cu apel.

#Germania,Depozite de încălțăminte, depozite de cauciuc,depozite de sortare, sortarea coletelor,plecări rapide,acte europene, scanarea mărfurilor,lucru în Germania,personal calificat , personal necalificat, muncă în deposit,fabrica de mobile,muncește legal,sortarea hainelor, industriea de automobile,sortarea accesorilor, diverse domenii,electrician,angajan în Germania, sudori , uzina de zincare, lucru la depozite,cultivarea florilor, prelucrarea hainelor,muncitori la deposit,dezmembrarea frigidelor, lucru la demolări,selectarea metalelor,lucru legal,produse cosmetice,ofertă nouă,servicii de menaj, ofertă fierbinte,plecare rapidă, ofertă de muncă,salariu motivant,lucru bun,dezmembrarea electrocasnicelor,sortarea metalelor, pasaport European,specialiști reparație,lucru la curățenie,sere cu flori,contract de muncă,depozite, lucru legal, sudori cu experienta, lacatusi, instalatori, depozite de electocasnice, contract legal de munca.

Отправить резюме

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?