Недавно опубликовано

Specialist serviciu securitate bărbați și femei (7200 lei)

Основная информация

Зарплата:
7 200 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Профессионально-техническое
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Obligațiuni:
- Controlul conformității mărfurilor cu documentele;
- Monitorizarea lucrului magazinerilor la depozit

Cerințe:
- Experiență în domeniul securității;
- Aspect exterior îngrijit;
- Fără obiceiuri negative (preferabil)
Condiții:
- lucru stabil într-o companie mare;
- regim de lucru – 8 ore zilnic, 2 sîmbete lucratoare în lună;
- salariul pentru perioada de probă-6000 net, după perioada de probă- 7200 net;
- angajare oficilă din prima zi, pachet social deplin;
-  achitarea orelor suplimentare lucrate;
- salariu decent, achitat fără de întîrzieri;
-  posibilitate de cîștig suplimentar;
- oferim haine speciale de lucru (cămașă, scurtă de iarnă și scurtă de toamnă/primăvară);
- reduceri, pentru angajații companiei, la piesele auto și reparația automobilului;
-oficiul se află pe str. Petricani 17

Expediați cv-ul sau telefonați-ne chiar acum.

Tel: + [показать номер]373 78 30 99 88
E-mail: hr@automall.md">hr@automall.md
Web: www.automall.md
Отправить резюме

О компании

Compania AUTO MALL - lider pe piaţa livrării pieselor de schimb pentru autoturisme şi camioane din Moldova.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?