Недавно опубликовано

Account Manager

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
От 2 лет
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Compania Berlizzo Group este în căutarea unui Account Manager. Dacă ești capabil să definești obiective și sarcini, să gestionezi resurse, să comunici cu clienți, ești rezistent(ă) la stres și știi cum să îți organizezi corect munca, atunci nu ezita, trimite-ne CV-ul tău!

Suntem gata să te oferim:

  • Program complet de lucru de la 9:00 la 18:00.
  • Salariu competitiv;
  • Lucru în oficiu confortabil amplasat în centrul orașului;
  • Dezvoltare profesională și personală;

Responsabilități:

  • Să fii persoana de contact pentru clienți în probleme de project management și să gestionezi în mod eficient și prompt solicitările clienților;
  • Să elaborezi prezentări și concepte;
  • Să elaborezi și optimizezi bugete;
  • Să gestionezi furnizorii;
  • Să monitorizezi activitatea concurenților;
  • Să îndeplinești indicatorii stabiliți;
  • Să identifici și atragi noi clienți;

Cerințe:

  • Studii superioare in marketing/ economie/ comunicare (reprezintă un avantaj);
  • Experiență minim 2 ani într-o poziție similară;
  • Capacitate de planificare, organizare, monitorizare a resurselor;
  • Aptitudini foarte bune de negociere și atenție sporită la detalii;
  • Foarte bune cunoștințe de utilizare a calculatorului;
  • Comunicare scrisă și verbală în limbile română, rusă și engleză (reprezintă un avantaj);
  • Creativitate, gândire strategică

CONTACTE:

Website: https://www.berlizzoevents.md/
Email: hr@berlizzo.md">hr@berlizzo.md

Отправить резюме

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?