Недавно опубликовано

Economist

Основная информация

Зарплата:
7 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Является преимуществом
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Responsabilități:
- analiza economico-financiară a întreprinderii;
- elaborarea planurilor financiare si a bugetului companiei;
- elaborarea diverselor rapoarte referitor la activitatea companiei;
- lucrul cu documentele primare contabile.

Cerințe:
- studii superioare sau medii
- experiență într-o funcție similară;
- se acceptă fără experiență;
- cunoașterea limbilor: româna, rusa;
- cunoasterea PC, 1C versiunea 8;
- responsabilitate, onestitate.

Compania oferă: pachet social complet, instruire, un salariu motivant cu premii adăugătoare in dependență de performanțele individuale.
Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul la adresa electronică: cadrymoldova@mail.ru

Отправить резюме

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?