Недавно опубликовано

Manager vânzări

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
От 2 лет
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Cerințe

  • Studii superioare
  • Experiență de lucru într-un domeniu analogic
  • Vorbitor de limba română și rusă
  • Orientare către rezultat și stabilirea relațiilor de lungă durată prin încheierea contractelor pe termen lung

Atribuții

  • Identificarea noilor clienți
  • Dezvoltarea relațiilor cu clienții existenți
  • Desfășurarea negocierilor
  • Îndeplinirea planului de vânzări
  • Întocmirea rapoartelor
  • Controlul creanțelor clienților

Expediați CV  aliotonteh@gmail.com">aliotonteh@gmail.com

Отправить резюме

О компании

ALIOTONTEH SRL este o companie de constructii, avand o orientare europeana si un numar mare de parteneri, atat firme locale cat si internationale.
Telul nostru bine definit este de a obtine cele mai bune rezultate in activitatea noastra, cu scopul de a satisface cerintele clientilor si de a ne ridica la standardele partenerilor nostri.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?