Недавно опубликовано

Manager relatii cu clienti

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

CE VĂ OFERIM:

  • Lucru într-un birou confortabil;
  • Echipă tânără, veselă și prietenoasă;
  • Cafea naturala pe cheltuiala companiei;
  • Livrarea prânzului la birou;
  • Divertisment: PlayStation, aparat de joc, fotbal de masă, săgeți etc.;
  • 50% compensare pentru activități sportive;
  • Serviciu de anvelope de ieșire "Autoshina" cu reducere de 50%;
  • Plata în rate pentru achiziționarea de echipamente (pentru nevoi personale) după 6 luni de muncă în companie;
  • Instruire cuprinzătoare, pregătire avansată (instruiri, seminarii cu specialiști);
  • Acces gratuit la biblioteca corporativă cu literatură modernă de afaceri;
  • Salarii la timp;
  • Angajare oficiala/ Pachet social;
  • Creșterea continuă a salariilor pe baza performanței.

RESPONSABILITATI:

  • Formarea ofertelor comerciale;
  • Întâlniri cu clienții;
  • Executarea documentelor pentru încheierea unei tranzacții;
  • Suport pentru comenzi existente;
  • Managementul proiectului împreună cu managerul de proiect;

CERINTE:

  • Cunoașterea și prezentarea competentă a gândurilor dvs. în rusă și română - OBLIGATORIE;
  • Abilitatea de a comunica cu oamenii, bunăvoința;
  • Abilitate de învățare;
  • Responsabilitate și diligență;
  • Toleranta la stres.

Trimiteți CV-ul dvs. prin e-mail: job@webmaster.md

În antetul scrisorii, indicați poziția dorită.
Отправить резюме

О компании

Studio Webmaster – ведущая IT компания Молдовы, с молдо-немецким капиталом, лидер в области предоставления ИТ-решений для бизнеса. Опыт работы более 15 лет. В списке наших клиентов крупнейшие молдавские и мировые компании.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?