Недавно опубликовано

Lucrători la fabrica de pește

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Гимназия / Лицей
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
За границей, Кишинёв

Описание вакансии

Companie din Polonia este în căutare de personal cu și fără experiență la fabrica de prelucrare a cărnii de pește. Munca se desfășoară în cadrul uzinei la toate procesele de lucru.
Ai nevoie doar de pașaport biometric și dorința de a munci.

Procesele de lucru:
1  Spălarea, tăierea peștelui;
2  Pregătirea producției pentru obținerea produsului finit;
3  Depozitarea produselor din pește;
4  Transportarea pe teritoriul fabricii;

Oferim:
1  Contract de muncă legal, fără comision;
2  Cazare și transport asigurate de angajator;
3  Salariu de 700 euro plus bonusuri;
4  Asigurare medicală;

Sună la numărul [показать номер]079-99-99-74 pentru a face o programare și a afla mai multe detalii.

Отправить резюме

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?