Недавно опубликовано

Bucatar

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Образование:
Среднее специальное
Oпыт:
Является преимуществом
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Cerințe:
- studii de profil și experiență în domeniu;
- onestitate, atitudine proactivă, dinamism, abilități de lucru în echipă;
- rezistență la stres;
- fluență în limba de stat și limba rusă;
- responsabilitate, eficiență, sîrguință.

Oferim:
- salariu motivant;
- formare profesională;
- oportunități de carieră;
- post de muncă în cadrul unei echipe tinere și ambițioase.

CALITĂȚI IMPORTANTE: dorință și capacitate de a lucra cu oamenii.

Persoanele interesate sunt rugate sa expedieze CV cu poza la adresa: i.cebotari@starkids.md">i.cebotari@starkids.md   cu specificarea postului pentru care aplica sau sa ne contacteze la nr de telefon  [показать номер]061096222

Отправить резюме

О компании

Star Kids — единственный в стране центр детского развития, который включает в себя игровые, обучающие, спортивные и оздоровительные зоны

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?