Недавно опубликовано

Manager vânzări

Основная информация

Зарплата:
18 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Compania PRO HR angajează:

Cerinţe faţă de candidaţi:
- Studii superioare;
- Experiență în domeniu constituie un avantaj;
- Persoana responsabilă, dinamică, punctuală, comunicabilă;
- Cunoaşterea la perfecţie a limbilor: română, rusă;
- Cunoştinţe avansate de operare PC: Word, Excel, Internet;
- Abilităţi de coordonare, negociere, convingere.

Responsabilități:
- să gestioneze un portofoliu de clienți alocați, dar și să identifice în permanență clienți noi;
- să pregătească rapoarte sau acte adiționale către client;
- să participe la întâlniri cu clientul;
- să monitorizeze procesul de lucru al salariaților din subordine;
- să mențină actualizat sistemul de raportare internă;

Se oferă:
- Salariu atractiv cu perspectiva de creștere, 18 000 lei;
- Conditii favorabile de muncă;
- Program de muncă: Luni-Vineri, de la 08.00 la 18.00;
- Oficiul modern, automobil de serviciu

- Cursuri de formare și instrumente de dezvoltare permanentă.

Așteptăm CV-ul Dvs la adresa: prohr.client@gmail.com  cu mentiunea pozitiei pentru care aplicati.

О компании

Pro HR — это идеальное решение для компаний, которые хотят улучшить свой бизнес с доступными ресурсами и долгосрочным эффектом.

Мы команда профессионалов, увлеченных людьми и порядком. У нас есть значительный опыт в области управления человеческими ресурсами, управления системами качества и бухгалтерского учета. Мы продвигаем современные и эффективные решения и услуги для развития любого бизнеса. Мы динамичны и постоянно инвестируем в образование и накопление новых знаний, что позволяет нам расти и быть ценным партнером для клиента.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?