Недавно опубликовано

Manager de vânzări regional

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Является преимуществом
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

„CONLUXART- Experți în acoperișuri”, ce  activează solid timp de 24 ani pe piață, în topul celor mai bune companii din domeniu comercializării acoperișurilor, angajează MANAGER DE VÂNZĂRI REGIONAL.
Dacă ești o fire dinamică, ești pasionat de arta de a vinde și nu poți trăi fară comunicare, atunci noi te invităm să faci parte din echipa noastră!

Îți propunem să fii reprezentantul nostru regional.

Beneficii:

  •  Îți vei influența singur venitul pe care îl ai
  • Îți oferim un salariu motivant, cu  bonusuri și o posibilitate să acumulezi o experiență în comunicări eficiente și tehnici de vânzări!

Cerințe:

  • Experiență în vânzări (minimum un an)
  • Să ai abilitatea de a negocia și de a convinge;
  • Să fii orientat către client, să fii atent la detalii;
  • Cunoașterea limbilor română și rusă;
  • Cunoștințe de operare PC și Microsoft Office;
  • Studii superioare finisate
  • Permis de conducere Categoria B

 Responsabilități:

  • Dezvoltarea și menținerea bazei de clienți și montatori;
  • Participarea la negocieri comerciale;
  • Crearea ofertelor pentru clienți;
  • Patrularea șantierelor de construcție
  • Controlul procesului de facturare, încasare a banilor și de livrare a produselor;
  • Introducerea datelor în sistemul de monitorizare pus la dispoziție;
  • Întocmirea rapoartelor săptămânale privind rezultatele înregistrate.

Constituie un avantaj:

  • Experiență în vânzarea materialelor de construcție;
  • Cunoștințe de utilizare CRM și Google Drive și 1C;

Oferim:

  • Venituri motivante, peste media în domeniu (salariu fix + comision din vânzări)
  • Telefon mobil de serviciu, laptop automobil de serviciu;

Pentru mai multe detalii, nu ezita să ne contactezi !
Scrie in privat ori trimite acum CV-ul cu mențiunea „Manager vânzări regional”, la adresa de e-mail: hr@conluxart.md">hr@conluxart.md

Doar candidații selectați în baza CV-ului vor fi contactați pentru interviu.

Отправить резюме

О компании

Timp de 22 ani am reușit să acumulăm experiență vastă în domeniul construcției acoperișurilor. Am stat la baza dezvoltării pieței acoperișurilor din Republica Moldova și ne mândrim cu:

  • Primul import de țiglă ceramică din Moldova
  • Primul sistem de scurgere produs 100% în Moldova
  • Prima țiglă metalică dublu-modulară din țară

Suntem singura companie din Moldova care are propriile echipe de montare a acoperișurilor, astfel, oferim garanție atât la produsele comercializate cât și la lucrările de montare executate.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, str. Cărbunari 2
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?