Недавно опубликовано

Contabil

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Профессионально-техническое
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Cerinţe:

  • Minim studii medii economice;
  • Cunoștințe bune privind gestionarea bazei de date 1C (tot ce ține de salarizare)
  • Cunoştinţe operare PC (Excel – obligatoriu, Word)
  • Orientare spre detaliu, organizare, respectarea termenelor limită, atingerea obiectivelor şi obţinerea rezultatelor;
  • Experiență în contabilitate și salarizare binevenită;
  • Cunoaşterea limbii române este obligatorie

Responsabilităţi:

  • Organizează și asigură efectuarea corectă și la timp a calculelor salariale;
  • Verificarea documentelor întocmite de personalul din magazine (registru de casă, raport de gestiune, facturi de vînzări, dispoziţii de plată / încasare, etc);
  • Contabilizarea tuturor plăţilor şi încasărilor efectuate prin numerar de către magazinele societăţii precum şi a documentelor care stau la baza  lor (facturi, state de plată, bonuri fiscale, dispoziţii de plată/încasare, etc.);
  • Contabilizarea plăţilor şi încasărilor efectuate prin conturile bancare ale societăţii precum şi a documentelor care stau la baza lor;
  • Efectuarea calcului costului marfii importate.
  • Organizarea, arhivarea documentelor contabile specifice postului.

Oferta companiei:

  • Angajare oficială, pachet social complet;
  • Program de lucru full time;
  • Salariu motivant;
  • Echipă tânără și dinamică.

Persoanele interesate sunt rugate să transmită CV-ul la adresa electronică: anna.satravca@ppt.md

Отправить резюме

О компании

 "Preturi Pentru Tine" este un retailer din categoria fashion discount, infiintat in 2006 in Romania si ulterior, in 2013, s-a extins in Republica Moldova. Ne adresam unui segment de piata pentru care pretul este un criteriu important in alegeri.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?