Недавно опубликовано

Muncitori calificați în domeniul construcției

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Профессионально-техническое
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
За границей, Кишинёв

Описание вакансии

Companie de construcții este în căutare de personal calificat , zidari, fasadă, universali- la executarea lucrărilor de construcție a caselor de locuit pe tot teritoriul Polonie.

Cerințe:
1  Deținerea pașaportului biometric;
2  Experiență în domeniu de minim 2 ani;
3  Dorința de a munci;

Angajatorul oferă:
1  Program de muncă stabil 8-10 ore/zi;
2  Contract de munca cu 0 % comision;
3  Salariu de la 1000 euro plus bonusuri lunare;
4  Cazare și transport asigurate de angajator;

Dacă cauți un loc de muncă sigur și bine plătit sună acum la numărul [показать номер]079-99-99-74.

Отправить резюме

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?