Недавно опубликовано

3D Modeling (10 000 - 25 000 mdl)

Основная информация

Зарплата:
10 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Среднее специальное
Oпыт:
Является преимуществом
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Responsabilitati de baza:

  • Crearea si texturarea modelelor 3D
  • Cooperarea cu designerii si programatorii pentru precizarea cerintelor functionale si tehnice fata de contentul 3D
  • Configurarea contentului elaborat in redactorul jocului

Cerinte:

  • Studii tehnice superioare sau medii speciale
  • Cunoasterea pachetelor 3D Max/Maya, Mudbox/Zbrush, Photoshop
  • Aptitudini bune de modelare hight si low-poly, texturare si animare
  • Experienta de lucru intr-o functie legata de modelarea 3D constituie un avantaj
  • Atitudine proactiva, capacitatea de a lucra in echipa, atentie la detalii, abilitatea de a duce sarcinile pina la rezultatul final, capacitatea de invatare
  • Utilizator experimentat PC
  • Cunoasterea buna a limbii ruse, cunoasterea limbii engleze la nivel de baza
  • Prezentarea mostrelor de lucrari este obligatorie

Beneficii:

  • Angajare oficiala, pachet social
  • Salariu competitiv pe piata, care este revizuit cu timpul pe baza realizarilor personale
  • Curs deplin de limba engleza
  • Abonament la sala de sport
  • Pizza party lunar in incinta companie
  • Colectiv tînăr, amabil și sociabil;
  • Facem parte din IT Park
  • Grafic de lucru 9:00-18:00 (luni-vineri)
  • Activitati de Team-building
  • Oficiu în sectorul Telecentru o zonă bine amplasată cu transport public și localuri pentru lunch în apropiere;
  • Birou confortabil, cu zonă de relaxare și ceai/cafea, dulciuri și fructe gratuite

Suna bine, nu-i asa? Pentru a te intilni in oficiul nostru confortabil, expediaza CV-ul la adresa hr@midnight.works">hr@midnight.works  mentionind pozitia pentru care aplici

Afla mai multe despre noi:
Web: https://midnight.works/
Instagram: https://www.instagram.com/midnight_works/
Facebook: https://www.facebook.com/www.midnight.works/
Отправить резюме

О компании

Noi suntem companie 100% autohtonă, născută și crescută pe tărâmurile Republicii Moldova.

Ne-am dezvoltat și am creat 100 de locuri de muncă în industria IT în Moldova, pentru ai noștri.

Avem scop în 2023 să oferim 300+ locuri de muncă în Moldova, fapt pentru care construim un oficiu nou, open-space, de 2000mp, modern, stilat, dotat cu Macuri de ultima generație, și care va face față cerințelor moderne.

Împreună am putut, și împreună vom continua. Așa cum a făcut CD Projekt Red în Polonia, Wargaming in Belarus și alte echipe cu ambiții nelimitate, așa Midnight.Works va demonstra lumii că și în Moldova se poate.

Da, suntem ambițioși și iubim patria, deal with it.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Strada Nicolae Testemițanu 29/5
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?