Недавно опубликовано

Producerea termopanelor

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Среднее
Oпыт:
Является преимуществом
Город:
За границей, Кишинёв

Описание вакансии

Companie Poloneză angajează persoane cu și fără experiență la producerea termopanelor.
Munca se desfășoară în uzine respectând standartul de calitate și modalitatea de lucru.
Ai nevoie doar de pașaport biometric și dorința de a munci.

Oferim:
1  Program de lucru stabil 8-10 ore/zi;
2  Cazare gratuită;
3  Transport asigurat de angajator;
4  Asigurare medicală;
5  Bonus la salariu pentru productivitate;

Atribuții:
-  Controlul calitații produsului final;
-  Ambalarea produselor si pregătirea pentru încărcare;
-  Întreținerea mașinelor de producție;
-  Menținerea în ordine a locului de muncă;

Pentru mai multe detalii sună acum la numărul [показать номер]079-99-99-74 și rezervă-ți un loc stabil de muncă.

Отправить резюме

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?