Недавно опубликовано

Muncitori la depozite de anvelope

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Среднее
Oпыт:
Является преимуществом
Город:
За границей, Кишинёв

Описание вакансии

Angajăm personal cu și fără experiență ce dețin pașaport român sau pașaport UE la depozite de anvelope în Germania.
Munca se desfășoară în încăperi din incinta depozitelor specializate.

Atribuțiile de serviciu:
1  Sortarea manuală sau automată a anvelopelor;
2  Încărcarea și descărcarea acestora;
3  Montarea anvelopelor pe jante;

Oferim:
-  Transport și cazare asigurate de angajator;
-  Asigurare medicală;
-  Program stabil de muncă 8-10 ore/zi;
-  Salariu de la 1000 euro plus bonusuri lunare;
-  Contract de muncă fără comision;

Sună la numărul [показать номер]079-99-99-74 pentru a face o programare și a afla mai multe detalii.

Отправить резюме

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?