Недавно опубликовано

Infirmieră

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Среднее специальное
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Forum Clinic anunță post vacant pentru funcția de Infirmieră.

Cerințe față de candidat:

  • capacitate de organizare și planificare a activităților;
  • responsabilitate, atenție la detalii;
  • grafic de muncă deplin.

Responsabilitățile postului:

  • efectuarea curățeniei în condiții corespunzătoare a spațiului repartizat (săli de operație, saloane, cabinet, holuri, vestiare, toaletă);
  • schimbarea lenjeriei de pat din saloane și colectarea corespunzătoare a acesteia;
  • colectarea deșeurilor menajere;

Noi vă oferim:

  • pachet salarial motivant;
  • suport logistic pentru desfăşurarea în condiţii optime a activităţilor;
  • bonusuri pentru performanță.

Forum Clinic  este o clinică privată ce prestează servicii medicale și consulturi multidisciplinare, cu o echipă medicală profesionistă și echipamente moderne.

Dacă anunțul nostru v-a motivat și doriți să faceți parte din echipa noastră, atunci vă rugăm să ne expediați CV-ul la adresa: info@forumclinic.md">info@forumclinic.md și să indicați poziția pentru care ați depus CV-ul.

Te așteptăm să ne cunoaștem!

Отправить резюме

О компании

Forum Clinic este o clinică privată care prestează servicii medicale de înaltă performanță și oferă o abordare individualizată în următoarele domenii:

- Chirurgie Generală și Oncologică;

 - Chirurgie în Arsuri;

 - Chirurgie Plastică și Reconstructivă;

 - Chirurgia Glandei mamare;

 - Chirurgie Vasculară;

 - Chirurgie Maxilo-facială;

 - ORL;

 - Ginecologie;

 - Urologie

- Terapie

- Neurologie

- Reumatologie.

 De asemenea, în cadrul clinicii, pacienții au posibilitatea de a efectua consultații medicale și la medicii specialiști din domeniile: pediatrie, terapie, gastrologie, cardiologie, pulmonologie, endocrinologie, reumatologie, dermatologie, neurologie, psihoterapie, dar și analize de laborator, diagnostic ecografic, diverse proceduri ambulatorii - în condiții sigure, cu maximă confidențialitate și confort!

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?