Опубликовано вчера

Finnish Speaking Customer Support

ATDtechnologies
5 star star star star star 1 отзыв

Основная информация

Зарплата:
12 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Среднее специальное
Oпыт:
Является преимуществом
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Îți place să comunici la telefon și să ajuți oamenii oferindu-le consultații? Găsești întotdeauna limbă comună cu clienții și te interesează domeniul pieselor auto? Atunci vino să lucrezi operator la telefon,în echipa noastră prietenoasă!
În obligațiunile tale va intra doar preluarea apelurilor, consultarea clienților cointeresați. (Nici un fel de apeluri reci)

Noi dezvoltăm singuri angajații noștri, de aceea suntem gata să analizăm și candidații fără de experiență, dar cu dorință mare de a se dezvolta și de a cîștiga mai mult.

Cerințe:
- Experiența in domeniu este binevenită, dar nu este obligatorie
- Cunoaşterea excelentă a limbei finlandeza (scris si vorbit)  B2/C1 + engleza B1/B2
- Perseverență, seriozitate, flexibilitate, atitudine proactivă, orientare către rezultate;
- Vorbire coerentă și corectă;

Calități personale:
- Spirit de initiativa;
- Responsabilitate;
- Atenție;
- Comunicativitate;
- Rezistență la stres;

Responsabilităţi:
• Interes pentru lucrul cu cliențiii;
• Orientare spre rezultat, dorința de a influența asupra nivelului remunerării;
• Orientare către client ( abilitatea de a înțelege ți a satisface nevoile clienților );
• Asimilarea cu ușurință a informațiilor noi și aplicarea lor în practică.
• Preluarea apelurilor telefonice si prelucrarea mailurilor/ chat-urilor.

Oferim:
- Instruire gratuita în cadrul companiei (trainigul este platit);
- Oportunitatea de angajare pe termen lung;
- Investiție în dezvoltarea profesională de specialitate;
- Pachet competitiv de remunerare și beneficii
- Posibilitatea de avansare în funcție.

hr@atd.md

[показать номер]079944010

Отправить резюме

О компании

ATD TECHNOLOGIES is an IT company that was established in 2019 and despite the fact that it is quite young in the information technology industry, it already has the status of a resident of the information technology park “Moldova IT Park".

All the main resources of the company "ATD TECHNOLOGIES" S. R. L. are aimed at servicing and technical support of the well-known European company AUTODOC GMBH, whose central office is located in Berlin (Germany). Today, AUTODOC GMBH is represented in 26 European countries and, in particular, is an expert in the sale of auto parts through an online store where you will find a wide selection of high-quality products for all brands and models of cars. (https://www.autodoc.de/)

Our goal # 1 is to take care of the customers of AUTODOC GMBH. We are interested in long-term cooperation with them and a team of professionals helps us in this, of which YOU can become a part!

Отзывы о компании

Оцените компанию:

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?