Недавно опубликовано

Șef Departament Vânzări

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
От 3 лет
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Șeful departamentului vânzări va coordona activitatea echipei de vânzare

Responsabilităţi de bază:
* Urmărirea zilnică a activității personalului aflat în subordine;
* Organizarea activităților de analiză, planificare și gestiune financiară a departamentului;
* Revizuirea periodică a performanței membrilor echipei;
* Stabilirea obiectivelor managerilor / agenților din subordine în concordanță cu obiectivele departamentului;
* Analiza mediului de concurenţă şi de consum.

Cerinţe faţă de candidaţi:
* Studii superioare;
* Cunoașterea fluentă a limbilor româna și rusa;
* Experiență în domeniu similar cel puțin 3 ani
* Capacități analitice și de convingere;
* Capacitatea de a seta obiectivele și de implementare ale acestora;
* Persoană energică, proactivă;
* Abilități de utilizare a MS Office.

Oferta Companiei:
* Salariu pe măsura competențelor profesionale;
* Mașină și telefon de serviciu;
* Condiții de muncă legale, salariu lunar garantat, dotare corespunzătoare;
* Oportunitatea de a munci într-o companie în continuă dezvoltare, într-un mediu de lucru profesionist, cu posibilități de promovare și dezvoltare profesională continuă.

Candidaţii interesaţi sunt invitaţi să transmită CV-urile în limba română cu specificarea postului la adresa: vanzari@arabesque.md">vanzari@arabesque.md

Vă mulţumim!
Отправить резюме

О компании

CONSTRUCT ARABESQUE este o societate cu răspundere limitată având capital integral românesc. Sediul  firmei se găseşte în mun. Chişinău, str. Cetatea Albă nr. 176. Compania CONSTRUCT ARABESQUE a fost înfiinţată în 2005, care face parte din grupul ARABESQUE (România), şi are ca obiect de activitate comerţul cu materiale de construcţii şi finsaje.

Pe parcursul acestor ani a câştigat încrederea clienţilor printr-un mix excelent al produselor sale şi serviciilor oferite. Tot efortul investiţional este canalizat către îmbunătăţirea continuă a acestui mix. Suprafaţa totală a spaţiilor în care compania CONSTRUCT ARABESQUE îşi desfăşoară activităţile specifice depăşeşte 10 000 de mp, iar numărul reperelor cu care se lucrează în prezent este de peste 3300.

Activitatea de distribuţie se realizează prin intermediul unor structuri specifice care cuprind cele mai moderne tehnologii de transmitere şi prelucrare a informaţiilor, personal de vânzări specializat, precum şi un parc auto adecvat în care există toată gama de mijloace de transport: peste 30 autoturisme şi peste 17  autocamioane.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?