Недавно опубликовано

Manager achiziţii

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Responsabilități:
1. Executarea corelaţiei cu furnizorii de produse;
2. Dirijarea procesului de transportare a mărfurilor;
3. Organizarea, executarea, controlul, monitorizarea procesului de achiziţie;
4. Negocierea preţurilor şi a termenilor de livrare a produselor;
5. Supervizarea comenzilor interne de mărfuri şi rapoarte transmise către furnizori;
6. Analiza pieții.

Cerinţe:
1. Studii superioare;
2. Abilități de organizare, comunicare și negociere;
3. Abilități de lucru cu documentele;
4. Cunoașterea limbii române, ruse;
5.  Abilitatea de a comasa cu un volum mare de informaţie;
6. Bune cunoştinţe MS Office, Excel;
7. Acurateţe, punctualitate, onestitate, organizare, operativitate, rezistență la stres.

Compania oferă:
- posibilitatea de dezvoltare a carierei într-o companie în continuă dezvoltare;
- mediu plăcut de lucru;
- pachet salarial motivant;
- telefon de serviciu.

O echipă tînără şi de perspectivă te aşteaptă!

Chisinau, str. Milescu Spatarul 8/5
Tel. [показать номер]079157770
Site: www.tandem.md
Persoanele interesate, sunt rugate să expedieze CV-ul, la adresa electronică: danielajerebtov@mail.ru">danielajerebtov@mail.ru     , însoțit de poză și poziția pentru care candidează.
Doar persoanele selectate în baza CV-urilor expediate vor fi invitate la interviu.
Mult succes!

Отправить резюме

О компании

Группа компаний TANDEM развивается в Молдове с 2002 года, в Румынии – с 2015. На сегодняшний день мы являемся одним из самых избранных производителей мебели в Молдове.

Все продукты мы производим и продаём сами: мягкая мебель, корпусная мебель, матрасы.

Ассортимент насчитывает более 500 видов мебели, которые представлены в разных размерах, и в различной цветовой гамме (более 100 цветов). Клиенты выбирают компанию за яркий живой дизайн, постоянно пополняющийся модельный ряд, качественные материалы, долговечность и удобные дополнительные услуги.

В группе компании TANDEM сегодня: – более 300 человек, 2 фабрики, 1 шоу-рум в г. Кишиневе, 9 шоу-румов в Румынии, централизованный отдел маркетинга.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Petricani 15/1, magazin Tandem
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?